ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

Всі лікарі клініки регулярно проходять навчанна в Україні та закордоном, відвідують виставки та майстер класи для підвищення навиків роботи та технічного оснащення клініки.

ПРАЙС-ЛИСТ

Повний перелік послуг та цін у зручному форматі PDF.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Всі лікарі клініки регулярно проходять навчанна в Україні та закордоном, відвідують виставки та майстер класи для підвищення навиків роботи та технічного оснащення клініки. Регулярно проходять навчанна в Україні та закордоном, відвідують виставки та майстер класи для підвищення навиків роботи та технічного оснащення клініки.


Профілактичний огляд постійних пацієнтів – безкоштовно
Огляд та консультація лікаря – 100 UAH
Саме регулярний огляд стоматолога є запорукою здоров’я ясен і зубів. Між регулярними візитами до дантиста дуже важливо дотримуватися гігієни порожнини рота, а в разі потреби вам варто частіше приходити на плановий огляд до спеціаліста-стоматолога.
Консиліумний аналіз клінічної ситуації – 500 UAH
У вартість входить зняття діагностичних відбитків, фото-діагностика, сладання детального плану лікування.

ПРОФІЛАКТИКА

Основною метою профілактики є усунення причин та умов виникнення і розвитку захворювань, а також підвищення стійкості організму до впливу несприятливих факторів навколишнього середовища. Профілактичний огляд проводиться кожні 6 місяців.


Професійна гігієна порожнини рота — 750 UAH
У вартість входить зняття зубних відкладень ультразвуковим апарвтом Satelec, ручними кюретами, поліровка з використанням технології ProphyFlex, навчання гігієні ротової порожнини та медикаментозний супровід). Тривалість 1 – година.
Професійна гігієна пацієнтів з ортодонтичними та ортопедичними конструкціями — 750 UAH

ТЕРАПІЯ ТА ЕСТЕТИКА

Стандатр: лікування проводиться з використанням рабердаму, сучасні фотополімерні матеріали; лікування коренів включає в себе роботу з операційним мікроскопом, використання сучасного іструментарію для механічноі обробки каналів, 3D пломбування коренів, радіовізіографію.


Лікування карієсу – від 800 UAH
Карієсом називають запальний процес, що вражає тверді тканини зубів і руйнує їх емаль і викликає, в результаті, такі серйозні ускладнення, як пульпіт і періодонтит.
Повна реставрація зуба фотополімером – від 1000 UAH
Відновлення функції та естетики зуба з використанням композитного матеріалу.
Первинне ендодонтичне лікування – 1700-2500 UAH
Сучане лікування коренів з використанням операційного мікроскому, обробку та пломбування каналів за сучасною методикою.
Повторне ендодонтичне лікування – 1800-3100 UAH
Ендодонтист видаляє з кореневого каналу залишки пульпи (нерва), матеріалу або відламки інструментів, що залишилися після невдалого попереднього лікування та заповнює канал по сучасній методиці.
Видалення стороннього тіла з кореневого каналу – від 1000 UAH
Важлива процедура для лікування зуба.

ОРТОПЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Це один з розділів медицини, який вивчає порушення цілісності та функцій зубів і щелеп, їх діагностику та розробку методів профілактики та лікування шляхом протезування.


Коронка металокерамічна — від 2650 UAH
Коронка на основі діоксину цирконію або з прес-кераміки — 5200 UAH
Знімний протез — від 2700 UAH
Вініри з прес-кераміки — 6000 UAH
Тонкі керамічні накладки на зуби товщиною від 0.2мм. Така товщина вініра не вимагає обпилювання зуба, або обпилювання в невеликій кількості. Таким чином керамічний вінір — це ідеальний спосіб швидко змінити посмішку, а саме: колір, форму, розмір одного чи усіх зубів. Вініри це спосіб змінити посмішку, а можливо і все життя.

ІМПЛАНТАЦІЯ

Це хірургічна маніпуляція по вживленню в кісткову тканину верхньої або нижньої щелепи зубного імплантату, який згодом служить опорою для зубного протезу – коронки, або інших видів протезів. Виконується в два хірургічні етапи: встановлення імпланта і вже опісля встановлення формувача ясен.


Встановлення імпланту MIS (Ізраїль) – 12000 UAH
Встановлення імпланту Straumann SLA (Швейцарія) – 15000 UAH
Встановлення імпланту Straumann SLActive (Швейцарія) НОВИНКА17500 UAH
Встановлення формувача ясен – 1000 UAH

ХІРУРГІЯ

Найсучасніше обладнання – ультразвукові апарати для роботи з кістковою тканиною, потужні хірургічні відсмоктувачі, специфічні інструменти для виконання окремих маніпуляцій дозволяють нам на високому професійному рівні виконувати усі маніпуляції – починаючи від простого видалення зуба і, закінчуючи складними методами нарощення кістки для встановлення імплантатів.


Видалення зуба або його частини – від 400 UAH
Видалення 8-их зубів – від 1200 UAH
Резекція верхівки кореня – 3000-4000 UAH

РЕНТГЕНОЛОГІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

Рентгенодіагностика зубів — ефективний метод діагностики захворювань, які неможливо помітити при звичайному візуальному огляді. Рентгенівський знімок дозволяє виявити приховані травми або небезпечні патології зуба навіть на ранніх стадіях, що значно полегшує процес лікування. Саме тому використання рентгена – це невід’ємна частина будь-якого стоматологічного лікування.


Прицільний знімок в ділянці одного зуба – 50 UAH
Ортопантомограма – 250 UAH
Телеренгенограма – 300 UAH

ВІДБІЛЮВАННЯ

Сучасний метод відбілювання, в основу якого входить відбілювання зубів перечисю воднем різної концентрації. Відбілювання зубів проходить після консультації лікаря.


Одна процедура – 1500 UAH
Коплексне відбілювання (три процедури) – 4000 UAH
Домашнє відбілювання
 – 6000 UAH
Виготовлення індивідуальних кап, відбілюючий гель, відбілюючи паста.

ОРТОДОНТІЯ

Це розділ стоматології, який займається виправленням і попередженням аномалій розташування зубів і порушень прикусу. Багато людей мають такі порушення, та часто вдають, що не помічають їх. Правильний прикус має не лише велику естетичну цінність, але й функціональну – гальмує розвиток різних захворювань, патологій та дефектів зубів, щелеп і ротової порожнини в цілому.


Первинна консультація – 150 UAH
Складання плану лікування – 500 UAH
Апаратне лікування – 2700-5000 UAH
Брекет–система металеві 3M Unitek Gemini – 9500 UAH
Одна щелепа
Брекет–система металеві 3M Unitek Gemini Clear – 15000 UAH
Одна щелепа

Де нас знайти?

м. Мукачево, вул. Пушкіна, б. 31/3

+38 (099) 796 10 28

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.
Type: OAuthException
Code: 10
Please refer to our Error Message Reference.