ADAMAR orthodontics

ЕСТЕТИЧНО КРАСИВЕ ЛІКУВАННЯ – ОРТОДОНТІЯ ВІД ADAMAR

Якісне та точне обстеження безумовно є запорукою швидкого та якісного лікування.

ВАШУ ПОСМІШКУ ПОМІТЯТЬ УСІ

ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?

А ви теж так захопливо 😍 любуєтесь собою в дзеркалі?

Важливий етап комплексної діагностики. Маючи у своєму розпорядженні точні тривимірні дані, лікар в змозі поставити чіткий діагноз та ретельно спланувати лікування.

Трг (телеренгенограма)

Цифрове рентгенологічне обстеження високоїї точності дуже важливе для складання дієвого плану лікування. Завдяки такому обстеженню можна діагностувати проблем прикусу тощо. Гарна новина, від тепер щоб зробити це та інші діагностичні обстеження не потрібно покидати міста чи область! Усе можна здійснити в стінах нашої клініки 😎 Дізнайся більше про ADAMAR diagnistics

Чіткий графік прийому тільки за попереднім записом

Ортодонтичне лікування потребує багато ревізійних прийомів та завдяки попередньому запису ви безумовно можете бути певні що лікар чекатиме на вас у визначений час. Ніяких очікувань в черзі.

Подбайте про рівні зубки в ранньому віці

Рівні зубки проти булінгу в школі. Ми в ADAMAR розробили спеціалізовану програму для дітей. Дізнайся більше про ADMAR KIDS

Брекет системи ТОП-рівня

Пропонуємо на вибір брекет системи 3M&reg ТОП-рівня, що широко зарекомендували себе на світовому ринку та фактичне стали стандартом індустрії. Вони не тільки міцні, дуже легкі, але завдяки використанню прозорих матеріалів фактично не помітні.

Кт суглобів

3д рентгенологічне обстеження при якому виявляють вади розвитку скронево нижньо-щелепового суглобу.

Прайс-лист

Повний перелік послуг та цін на них

Первинна консультація400 UAH
Складання плану лікування 500 UAH
Апаратне лікування 5000-8000 UAH
Брекет–система металеві 3M® Unitek Gemini® 15000 UAH
Брекет–система металеві 3M® Unitek Gemini Clear® 25500 UAH

Первинна консультація – 150 UAH
Складання плану лікування – 500 UAH
Апаратне лікування – 2700-5000 UAH
Брекет–система металеві 3M® Unitek Gemini® – 9500 UAH
Брекет–система металеві 3M® Unitek Gemini Clear® – 15000 UAH
ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Перевершуємо очікування клієнта, а іноді і самих себе 😜

Alla Andrela

Звернулась я в стоматологічну клініку Адамар щоб назавжди змінити «посмішку» ,яка мені завдавала багато клопотів, турбувала мене біль в зубах, а також біль в яснах (до Адамара лікувалась в іншого лікаря). Так, ще невпевненість в собі, тому що справді я не посміхалась широко щоб не видно було стан зубів, який мені зовсім не подобався
Пройдено багато, вкладена праця не одного лікаря, було і хірургічне втручання (видовження довжини коронок зубів), пережили карантин, і от моя нова посмішка готова 😎
Тарас Володимирович, Володимир Григорович – ПРОФІ, переконалась!
Велике спасибі клініці Адамар за Ваш професіоналізм, за ідеально поставлену роботу!
Ви даруєте гарні, а саме головне – здорові посмішки!

Ivan Lakatosh

Кілька років тому довелось вирішувати термінову пробему з одним проблемним зубом. Я звернувся за допомогою до даної клініки і відтоді ще жодного разу не пожалкував за свій вибір. Все чітко та професійно, а головне (що мені найбільше подобається) – це пунктуальність! За кілька років я повністю відновив всі “неправильні” зуби та, що головне, жодного разу не довелось прибігати до їх видалення! Рекомендую!

Іра Бурдюх

Надзвичайно задоволена сервісом клініки “Адамар”. Хочу висловити подяку лікарю-стоматологу Фірко Володимиру за індивідуальний підхід до пацієнта. Спеціаліст з великої букви, який відмінно виконує свою роботу. Звертаємось неодноразово в цю клініку і завжди задоволені результатом. Рекомендую звертатись в “Адамар”

Olga Shesterina

Хочу залишити свій відгук роботі Тараса Фірко і команди. Роками мала дискомфорт гіпер чутливість зуба, яка не дозволяла повноцінно жувати на одну сторону, що погіршувало загальний стан щелепи і симетрію обличчя. Декілька разів робила і переробляла пломби, але проблема не зникала, доки не звернулась до Тараса. Нарешті маю можливість жувати на обидві сторони! От що буває, коли люди розуміють, що вони роблять, вивчають і люблять свою справу!

Maryna Derbal

Дуже задоволена проведеним лікуванням. Порадував професійний та індивідуальний підхід, в тому числі до дитини (4 роки), і пунктуальність. Графік прийому пацієнтів спланований дуже чітко, і не витрачається зайвий час на очікування. Однозначно рекомендую!

vik Dem

Хороша компанія, і зуби в нормі. Якщо потрібно порекомендувати друзям – я би порекомендував! Хороші, добрі спеціалісти, які реально хочуть допомогти!

Oleksandr Slyvka

Дуже дякую, Тарасу Володимировичу 🙂
Провів якісне лікування проблемного зуба абсолютно безболісно. Найкраща клініка в місті, рекомендую!

Оксана Лабош

Лікуємося у лікарів Фірко всією сім‘єю більше 20 років. Дуже задоволені як рівнем обслуговування, так і якістю! Бажаємо вдячних клієнтів та приємних відгуків!!!

Маряна Голуб

Я і моя сім‘я безмежно рада, що саме у Вас ми лікуємо свої зубки. Велика подяка професійним спеціалістам.

Виктория К.

Вже декілька років користуюсь послугами клініки. Чудові лікарі, командна робота – це те, що залишає пацієнта задоволеним! Дякую за ваш професіоналізм та чудову роботу! Рекомендую клініку, з власного досвіду.

Ksenia Grondetska

Прочитавши хороші відгуки про Adamar в соціальних мережах, вирішила звернутись. Після першої консультації – зразу склали план лікування, і менш ніж за 2 місяці мого лікування було виконано грандіозний об’єм роботи. Після всіх переживань, результат виявився кращий ніж очікування 🥳 Щиро дякую Adamar за нову і гарну посмішку! Що саме важливе, лікарі клініки самі зацікавленні у виконанні якісної роботи, їм так само як і пацієнту приємно і важливо бачити гарний результат. Весь колектив клініки відноситься з повагою і ввічливістю до кожного пацієнта. До речі, сподобалась організація клініки, завжди вчасно приймають і за день нагадують про наступний прийом 😎 Справді професійна стоматологічна клініка. Я капець як задоволена, що звернулась саме в Adamar! 😍 Рекомендую!

Переглянути усі відгуки можна тут. Завжди приємно читати хороші відгуки, але не менш корисно буде почути конструктивну критику чи зауваження. Тож всіляко заохочуємо висловитись.

НАШІ КЕЙСИ

Краще за будь-які слова про тебе розкажуть твої справи

Зібрали різноманітні кейси та історії наших клієнтів, що як найкраще ілюструють зміни в посмішці, а з нею і впевненості в собі!

Записатись на прийом зараз!

Зателефонуйте на рецепцію

Записатись на прийом зараз!

Натисніть щоб зателефонувати на рецепцію

або

заповніть форму і ми перетелефонуємо в зручний для вас час